Pécsi sportolót és edzőt is díjaztak az idei Héraklész-gálán!
A legjobb férficsapat a világbajnok U18-as vízilabda-válogatott lett.
Itt egy újabb pécsi világbajnok: Tóth András lőtte a döntőben a győztes gólt!
Az elődöntő hajrájában a víz alá nyomta a szerbeket.
Leszúrták az oroszlánt a saját barlangjában – két pécsivel lett világbajnok a magyar válogatott!
Ez nem semmi: a szerbeket legyőzni Belgrádban!!!
Pécsi csapatkapitánnyal és másodedzővel küzd világbajnoki aranyért a magyar válogatott!
Nincs megállás az aranyéremig!
Folyamatosan jönnek a tehetségek – nagyon tudnak vízilabdázni a pécsi fiúk!
Jól dolgoznak a vízipólós utánpótlásban!
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...












