Edzőváltás Komlón: „Tudom, mit jelent az embereknek, a városnak a kézilabda”
Nagyot kell hajrázni a bentmaradásért.
A harkányi lányokat nem lehet legyőzni – másodszor is veretlenül lettek bajnokok
Az utánpótlás is nagyon jól muzsikál.
Nagyon megy a szekér: a felnőttek és az ifik is bajnokok!
Cél teljesítve: irány a magasabb osztály!
Nagyon belehúztak: két év alatt teljesítették a hároméves tervet a pécsi fiúk!
Irány a másodosztály!
Németh Attila: „Mindig jobb és jobb akarok lenni, fejlődni szeretnék!”
Vagy tanul, vagy nyer.
Köszönjük az élményt, lányok: a magyar csapaté lett a bronzérem!
Egy góllal vertük a bivalyerős franciákat.
Ha minden összejön, három éven belül ismét lesz minőségi férfikézilabda Pécsen!
Olyan összefogás alakult ki, ami bizakodásra ad okot.
Az élvonalra készül csapatával a pécsi Gyulay László, de eközben megmarad tesitanárnak is
Az edzősködés és a tanári hivatás mindig kéz a kézben járt nála.
Új néven, új játékosokkal vág neki a következő szezonnak a komlói férfikézilabda-csapat
Cél a biztos bennmaradás.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
Egészen augusztus végéig.


















