Le a kalappal: a szentlőrinci fiúk megcsinálták, megnyerték az osztályozót!
Jöhet ismét a másodosztály!
Százötvenmillió az NB II.-es indulásért? A szentlőrinciek szerint kamu az egész!
A csapat saját magát akarja felvinni a másodosztályba, nem a PMFC-t.
A Kozármislenynek sikerült, a Szentlőrincnek sajnos nem
Temetői volt a hangulat Szentlőrincen.
Bajban van a Kozármisleny, él a remény Szentlőrincen
Egyik baranyai csapat sem lőtt gólt.
Márton Gábor: „Mindenkit el kell keserítsek, ez nem lesz könnyű!”
Vasárnap jönnek az NB II-es osztályozók!
Nincs vége: a Szentlőrinc és a Kozármisleny is pótvizsgára kényszerül!
A PMFC kiszolgálta szurkolóit az utolsó bajnokin.
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...














