Ez volt a maximum: ezüstérmesek lettek a pécsi lányok a Magyar Kupában!
Kilenc évet kellett várni az éremre.
Pécsi bravúr a javából: kupadöntős a női kosárcsapat!
Pénteken az aranyéremért szoríthatunk!
A pécsi női kosarasok ott vannak a legjobb négy között a Magyar Kupában!
Megvan a továbbjutás!
Szücs Réka triplájával ott vannak az elődöntőben a pécsi női kosarasok!
Jöhet egy Pécs–Sopron csata: elődöntősők a női kosarasok a Magyar Kupában!
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...











