Kenderesi Tamás bronzéremmel tér haza a Mare Nostrum-sorozatról
Bemelegített a világbajnokságra.
Hétfőtől már lehet úszni Komlón
A téli szünetben elvégezték a karbantartást, már elindul a medence feltöltése.
A pécsi úszók lettek az egyetemi bajnokok!
A bivalyerős pécsi csapat megnyerte a MEFOB-ot!
Edzőt váltott az olimpiai bronzérmes pécsi úszó
Kenderesi Tamást mostantól Turós Máté trenírozza.
Várólistán (!) juthatnak be a gyerekek Pécsett az úszóiskolákba, nincs elég hely és oktató
Kétszer több gyermek van, mint amennyit az úszóiskolák elbírnak.
Drukkoljunk! Két pécsi sportolónk is versenyez a paralimpián
Hajrá Zsófi és Bence!
Rasovszky: „Szilágyi Áron úgy adta át a kulcsokat, hogy ez a szoba legalább egy ezüstöt ér”
Rasovszky Kristóf ezüstérmet nyert a 10 kilométeres nyíltvízi úszásban a tokiói olimpián.
Nagy siker: 15 érmet nyertek a magyarok a vizes Eb-n!
Milák Kristóf két aranyéremmel gazdagodott.
Elégedetlenek a dolgozók Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...



















