Címlap Gasztro Berúgta a dis...

Berúgta a disznóvágós szezont a miniszterelnök

Szegedi politikusnál – Mihálffy Bélánál – járt diszót vágni Orbán Viktor! Nagyon élvezhette, mert két poszttal is jelentkezett az eseményről:

És ezzel is itt:

A miniszterelnök nagy disznóvágó, erről többször is mesélt már; sőt előfordult, hogy politikai példaként is említette ezt a szokást. Akkor, amikor karácsony Gergelyről beszélt egyszer. Akkor Karácsonyra utalva azt mondta,

„ha disznóvágás van, ez a típus a vacsorára jön, de ezt senki se bánja, mert legalább nincs láb alatt, amíg a többiek dolgoznak”.