Címlap Koronavírus Baranya: 15 ú...

Baranya: 15 új beteget regisztráltak

Szeptember 3-ra virradóan 301 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 6923 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.

Elhunyt egy idős beteg, az elhunytak száma így 620 főre emelkedett, 3930-an pedig már meggyógyultak. Az aktív fertőzöttek száma 2373 fő.

Jelenleg 100 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 7-en vannak lélegeztetőgépen.

Tegnap 96, ma 111 regisztrált beteg Baranyában

A megyében pedig egyetlen nap alat 15 új beazonosítot koronavírus beteget találtak.