A Pécsi járás falvaiban szolgálatot teljesítő 2 munkatárs és a hatósági gyermekvédelmi területen dolgozó három munkatárs koronavírus-tesztje lett pozitív.
A fertőzöttek közvetlen munkatársai, összesen nyolc dolgozó hatósági karanténba került, mindannyian otthonukban várják, hogy teszteljék őket. Az ECSGYK működését a fertőzés nem veszélyezteti, az intézmény feladatellátása zavartalan. Az ECSGYK dolgozói, ahogyan eddig, úgy ezután is maradéktalanul betartják munkájuk során a járványügyi előírásokat.
Kiemelt képünk illusztráció.

















