Most már az aranyérem sem hiányzik: a PTE PEAC asztaliteniszezői sziporkáztak!
A férfi páros ért fel a csúcsra.
Megvan az első kozármislenyi győzelem, a pécsi lányok pedig már negyedszer nyertek!
A hajráig kellett várni a győztes gólra.
Pécsen az utolsókból lettek az elsők! A Király utcában 44 perc alatt 50 métert tett meg a leglassabb...
A legjobb a legügyesebb volt!
Történelmi sikert aratott a PTE asztaliteniszező párosa
Kovács Sebestyén és Molnár Dávid aranyérmet nyert.
42 óra, 126 km – sikeres Dupla Everesting a pécsi sípályán!
Nedjalkov Balázs a 35 éves Támasz Alapítvány munkáját szeretné a kihívásával segíteni. A kitűzött...
Hasznos meccseket játszottak a pécsi fiúk – jól muzsikáltak a fiatalok
Egy győzelem, egy vereség.
Jó úton járnak a pécsi lányok, akik között már van egy igazi hős is!
Studer Ágnes méltán lehet a fiatalok példaképe.
A Lakers és Kobe a kedvence, imádja a kosárlabdát – Kapu Tibor a pécsi akadémia vendége volt!
Egyértelmű: a legjobb kosaras az űrhajósok között!
Nincs mit szépíteni, ez szégyen: a PMFC kikapott a Balatonlellétől
A PEAC-nak sem termett babér.
Egy utas megsérült. A bajt okozó közlekedő megállás nélkül elhagyta a helyszínt.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.
























