Címlap Sport Túl sokat hib...

Túl sokat hibáztak a komlói fiúk

Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

Nem állt messze a pontszerzéstől a Sport36-Komló férfi kézilabdacsapata Orosházán, de egyetlen góllal a házigazdák bizonyultak jobbnak.

Az Eger ellen győzelemmel kezdte a bajnokságot a Sport36-Komló NB I-es férfi kézilabdacsapata, amelynek Orosházán is megvolt az esélye a pontszerzésre. A két együttes fej-fej mellett haladt az első félidőben, sőt, többnyire a vendégek vezettek – harminc perc után pedig 10-10 volt az állás. A szünetet követően az Orosháza kapta el jobban a fonalat, négy góllal is elhúzott (15-11), s a komlóiak már egyszer sem tudták utolérni. A végeredmény több mint két perccel a lefújás előtt kialakult, az utolsó támadásokból már senki sem tudott gólt szerezni.

A Sport36-Komló szeptember 12-én, szombaton (17.00) a Tatabányát fogadja – nagy meccs lesz.

Orosháza–Sport36-Komló 24-23 (10-10)

Férfi kézilabda NB I. Sport36-Komló: Granics – Vaskó 2, Zobec 5/3, Balázs S., Grünfelder 1, Jerkovics 6/2, Csomor 2. Csere: Djurdevics (kapus) Szkokán, Jóga 2, Takács 2, Oláh, Sunajko 1, Hoffmann 2. Vezetőedző: Kilvinger Bálint.

További eredmények: Budakalász–Balatonfüred 23-23, Tatabánya–Gyöngyös 25-24, Cegléd–Dabas 23-21, Csurgó–Szeged 28-32.