Harminc éve nem volt jobb a pécsi női kosarasoknál, a dáliáknál: k…a jók voltak!
Söpréssel lettek bajnokok a pécsi lányok.
Az extraligás fiúcsapat visszaküzdötte magát a csúcsra – nagyon büszke most a PEAC elnöke
Nem csak az élcsapat jó, a hátország is ütős!
Jó program: sok szurkolóval akar vasárnap bajnoki címet ünnepelni a PMFC női csapata!
Szép pécsi győzelem és nézőcsúcs – így lenne kerek a történet.
Újabb pécsi siker: a junior lányok után a junior fiúknál is az akadémisták a bajnokok!
A legjobbkor játszottak a legjobban.
Ez igen: a pécsi paraúszók halmozták az érmeket az országos bajnokságon
Tizenegy (!) bajnoki címet szereztek. Nagy gratula!
Kilenc év után lettek újra bajnokok a komlói gombfocisok – pontosabban szektorlabdások
Hetedszer ülhettek fel a trónra.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...
Radikálisnak tűnő, Európában példátlan intézkedések jöhetnek.
















