Orfűi jég: még csak 5-7 cm vastag, nem engedik a korcsolyázást a Pécsi-tavon
Még nem adtak rá engedélyt! Tömeges korcsolyázásra alkalmatlan a Pécsi-tó jege.
MÉG VESZÉLYES KORIZNI ORFŰN! Csupán 5 cm vastag a Pécsi-tó déli oldalánál a jég
Nem érdemes kockáztatni!
VÉGRE, jégre! November 17-én nyithat a koripálya Pécsett!
Ha az időjárás is úgy akarja. Ne essen az eső és legyen 12 Celsius-fok alatt a hőmérséklet.
VÉGRE JÉG! Kijelölik a koripályát Orfűn, befagyott a Pécsi-tó déli része
Már nagyon vártuk ezt a pillanatot, szombat reggeltől mehet a csúszka!
„Folyosókat” alakítottak ki a Pécsi-tó jegén, még mindig nagy élmény a csúszás Orfűn
Ezrek csúsznak Orfűn, amit mi futva közelítettünk meg Pécsről! Ne hagyd ki!
Elégedetlenek a dolgozók a Hanonnál.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.
Szinte egyszerre írt ma a pécsi fidesz-közeli sajtó arról, hogy "kész távozni"; mi...













