Címlap Balhé Korona pletyk...

Korona pletyka: Rémhírterjesztés miatt tett feljelentést Kozármisleny polgármestere

Lapunk múlt héten számolt be róla, hogy Kozármislenyben erősen terjedtek olyan pletykák, miszerint az óvodai étkeztetésért felelős három dolgozó elkapta a koronavírust.

A Pécs Aktuál elsőként szólaltatta meg Kozármisleny polgármesterét, Bíró Károly pedig már akkor cáfolta a hírt. Most azonban feljelentést is tett rémhírterjesztés miatt.

A polgármester utalt rá, hogy szerinte politikai okok és hangulatkeltés állhat a háttérben, amit igen csak feltupíroztak a közösségi médiában is.

Most abban bízik, hogy a rendőrség majd kinyomozza, ki vagy mi a pletyka forrása.