Címlap Politika Mutatjuk, mit...

Mutatjuk, mit üzent ezzel a szelfivel a Fidesznek a városvezetés

🤔Muszáj szelfiznünk, mert a Fidesz ezt számolja…
😉Mi pedig a költségvetést!

– ezzel az üzenettel pakolt fel egy közös szelfit Pécs polgármestere a közösségi oldalára.

Csak tippelünk, de szerintünk EMIATT volt ez az egész.