120 éve szeretnének hidat a mohácsiak, most úgy néz ki, hogy végre meg is épülhet. A pécsi Tisza-szigetek egyik főszervezőjének ez úgy tűnik, nem tetszik, fölösleges.
A naponta különféle kormánygyalázó posztokkal jelentkező aktivista ugyanis most ezzel jött elő:



















