Címlap Politika „Zsúfol...

„Zsúfolt” péntekje volt, mégis előválasztott a pécsi polgármester

„Pénteken is zsúfolt napom volt, de így is szakítottam időt arra, hogy részt vegyek az előválasztáson. Erre biztatom Önöket is. Regisztráljanak online, vagy keressék fel a legközelebbi szavazósátrat! A jó választás, a demokrácia mindig megér öt percet”

– adta hírül Pécs első embere.

Azt, hogy kire voksolt, nem árulta el; de erős a tipp, hogy nem Mellár Tamást támogatta; és nem is Szakács Lászlót. Erre abból lehet következtetni, hogy erőteljesen kampányolt Mellár ellen, de megint alul maradt; és az utóbbi hetekben szorosabbra fűzte a szálakat az LMP-vel is.