Megszüntették a koronavírus fertőzőképességét a pécsi nemzeti laboratóriumban!
Egy speciális eszköz segítségével.
Csaknem 900 új esetet regisztráltak három nap alatt Baranyában
Egy hét múlva kezdődhet a gyerekek oltása.
Néhány nap múlva már lehet a gyerekeknek időpontot foglalni oltásra
Várhatóan december 8-tól nyílik meg a lehetőség.
További 132 ovis és 14 bölcsis került karanténba Pécsen
Az elmúlt három nap során.
Rossz hírt kaptak az oltásellenes egészségügyi dolgozók
Nem alkotmányellenes, hogy védőoltásra kötelezik őket.
Csökkent a napi új fertőzöttek száma Baranya megyében
Viszont még mindig sokan vannak lélegeztetőgépen.
Sajnos rekordszinten a 15 év alatti gyerekek fertőzöttsége
És egyre többen kerülnek kórházba...
Baranyában a helyzet változatlan: ismét félezer új fertőzöttet azonosítottak
És több mint 200 beteg hunyt el...
Jó hír érkezett: hamarabb olthatják a gyerekeket!
Méghozzá a Pfizer-vakcinával.
Kiderült, hogy hány pedagógus nem kapott még oltást
Aki nem veszi fel a vakcinát, azt fizetés nélküli szabadságra küldik.
Több ezer kilométerre lévő rádióállomásokat lehet hallgatni.
Nagy előrelépés lenne a térség számára.
Mintha megszűntek volna a politikai különbségek.
A csecsemő sajnos elhunyt. Az anyát emberöléssel vádolják.
Az össznépi locsolásnak számos előnye van.






















