Potyogtak a gólok, gáláztak a pécsi és a szentlőrinci fiúk is!
A Szentlőrinc fellépett a negyedik helyre.
Szép szombat este: mindkét pécsi csapat győzött idegenben!
A fiúk debreceni sikere bravúr a javából.
Jancsik Árpád: „Talán az út az, amire a legbüszkébb vagyok, amit együtt jártunk be, honnan hova juto...
Nagyon büszkék lehetünk a pécsi edzőre!
Nagy esélyt szalasztottak el a szentlőrinci focisták
A helyzetek megvoltak, de a gól nem jött össze.
A pécsi lányok már csak a DVTK skalpjára vadásznak!
Itt az újabb rangadó a Lauberben!
Több ezer kilométerre lévő rádióállomásokat lehet hallgatni.
Nagy előrelépés lenne a térség számára.
Mintha megszűntek volna a politikai különbségek.
A csecsemő sajnos elhunyt. Az anyát emberöléssel vádolják.
Az össznépi locsolásnak számos előnye van.






















