Címlap Vélemény Kiderült: a f...

Kiderült: a fideszes Páva Zsolt iratokat vitt el a választások éjjelén a Városházáról!!!

Ugyanis nem Páva Zsolt, Pécs egykori polgármestere vitt el iratokat a választások éjszakájának kellős közepén, hanem Mohács vasárnap leváltott polgármestere. Mégis hallgat a sajtó jelentős része! Pedig maga Csorbai Ferenc is beismerte ezt tegnap este.

És ez:

A hetekig nagyon lelkes, Moháccsal foglalkozó pécsi pártsajtót ezek a fenti hírek nem hatották meg. Sőt! Talán ezek nem is tartoznak arrafelé a hír kategóiájába. És ez a fő probléma!

A valóság és az igazi hírek ilyen mértékű tagadása és elhallgatása miatt (is) van egyebek mellett az, hogy ott tart a hazai média, ahol tart: a rendszerváltás óta a legmélyebb ponton.

De lesz-e így kiút?