Címlap Koronavírus Koronavírusos...

Koronavírusos Toroczkai – Megfertőződhetett a pécsi jobbikos is?

A háziorvosa értesítette Toroczkai Lászlót, hogy koronavírus tesztje pozitív lett. Két napja jelentkeztek az első tünetek a politikusnál, akkor végezték el a tesztelést is. Alacsony láza van és fáj a toka – közölte közleményben a Mi Hazánk elnöke.

Pár nappal ezelőtt éppen Pécsett járt a politikus, aki a Városházán látogatta meg, és hozta igen kényelmetlen helyzetbe Fogarasi Gábor jobbikos politikust, ex-harcostársát. Mégpedig maszk nélkül!

Kerestük Fogarasit, hogy állapotáról érdeklődjünk, illetve arról, tapasztal-e bármit, de nem fogadta a hívásunkat. Írtunk neki, ha válaszol, frissítünk.